Login

Další informace

KLASIFIKACE Hudbyhrátek, hudebních dílen

 

  • Žáci, kteří mají uspokojivou docházku do výuky HN (=alespoň 50 procent), budou klasifikováni pedagogem tohoto předmětu (Hudbyhrátky, Hudbyhrátky se sborem, Hudební dílna, Hudební nauka). Učitel zapisuje alespoň 1x měsíčně průběžnou klasifikaci do ŽK.
  • Žáci, kteří nemají dostatečnou docházku, vykonají komisionální zkoušku.

 

 

  • Žáci, kteří mají povinnost předmětu HN, ale ze závažných důvodů nemohou na výuku docházet, vypracují během každého pololetí 2 testy (dle Vnitřního klasifikačního řádu), připravené podle ŠVP C.E.S.T.A. ZUŠ Klášterec nad Ohří. Tyto testy vypracují mimo dobu své vyučovací lekce v termínech přiřazených vedením školy u zástupce ředitele školy. Testování proběhne 2x za pololetí.

 

  • Pro tyto žáky jsou během pololetí vypsány konzultační hodiny – počátkem každého pololetí termíny k vidění na webu školy.

 

  • V případě neuspokojivého výsledku testu nebo  klasifikace v běžné výuce HN – případně při stížnosti nebo nejasnosti – budou skládat žáci komisionální zkoušky, při kterých bude přítomna  ředitelka a zástupce ředitelky školy nebo osoba pověřená.

Novinky

ABSOLVENTI 2017/2018

obrázek

KDY ZASTIHNETE PEDAGOGA

Kliknutím na název/slogan si můžete ověřit, kdy pedagog, se kterým potřebujete osobně mluvit, je ve škole k zastižení. Ideální volba pro schůzky je v přestávkách před nebo po výuce.

NOVÉ FOTOGRAFIE 2017/18 zde...

obrázek

MINI ZUŠKA

obrázek
Kurzy napříč obory pro děti, kterým nebylo 5 let k 1.9.

HUDEBNÍ ŠKOLA YAMAHA

obrázek
Naše škola poskytuje prostor pro kurzy Hudební školy Yamaha pro maminky s dětmi od 1,5 do 4 let věku. Klikem na nadpis se dostanete na jejich webové stránky.

Naši partneři

Nástěnka

Pracovní doba kanceláře školy
pondělí, úterý, čtvrtek, pátek
6:00-14.30
středa
8:00 - 12:00 12:30 - 16:00
LOGIN
HOME Základní umělecká škola Klášterec nad Ohří

Created by ALS-Euro,s.r.o. © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy