KLASIFIKACE Hudbyhrátek, hudebních dílen

• Žáci, kteří mají uspokojivou docházku do výuky HN (=alespoň 50 procent), budou klasifikováni pedagogem tohoto předmětu (Hudbyhrátky, Hudbyhrátky se sborem, Hudební dílna, Hudební nauka). Učitel zapisuje alespoň 1x měsíčně průběžnou klasifikaci do ŽK.
  • Žáci, kteří nemají dostatečnou docházku, vykonají komisionální zkoušku.

• Žáci, kteří mají povinnost předmětu HN, ale ze závažných důvodů nemohou na výuku docházet, vypracují během každého pololetí 2 testy (dle Vnitřního klasifikačního řádu), připravené podle ŠVP C.E.S.T.A. ZUŠ Klášterec nad Ohří. Tyto testy vypracují mimo dobu své vyučovací lekce v termínech přiřazených vedením školy u zástupce ředitele školy. Testování proběhne 2x za pololetí.

• Pro tyto žáky jsou během pololetí vypsány konzultační hodiny – počátkem každého pololetí termíny k vidění na webu školy.

• V případě neuspokojivého výsledku testu nebo  klasifikace v běžné výuce HN – případně při stížnosti nebo nejasnosti – budou skládat žáci komisionální zkoušky, při kterých bude přítomna  ředitelka a zástupce ředitelky školy nebo osoba pověřená.

NNTB - NENECH TO BÝT!

Anonymní aplikace upozorňující na šikanu v naší škole. Možnost informovat o problému dětí, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, Klikni na titulek NNTB.