Výtvarná soutěž Červený Hrádek

V sobotu 17.května 2014 se konal na zámku Červený Hrádek Myslivecký den a součástí tohoto dne bylo i vyhlášení vítězů výtvarné soutěže z celého okresu. Za výtvarný obor naší školy byli oceněni:
Barbora Sýkorová za obrázek" Myslivcův pohled dalekohledem"
Nela Mužíková za práci " Pod kloboukem šampioni roku"
Kolektivní práce našich nejmladších výtvarníků (úterní skupina) " Setkání zvířátek v duhovém lese a práci "Drzé vosy na jablíčku"
Kolektivní práci starších žíků získala ocenění " Vtipně o myslivci".
Od Českomoravské myslivecké jednoty získala ocenění za výtvarnou práci svých žáků paní učitelka Irena Hofhans.
Všem výhercům gratulujeme a přejeme další výtvarné úspěchy.

NNTB - NENECH TO BÝT!

Anonymní aplikace upozorňující na šikanu v naší škole. Možnost informovat o problému dětí, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, Klikni na titulek NNTB.