Stále přemýšlíte o podání přihlášky na naší školu a nevíte, jestli jste neprošvihli termín?
Elektronická databáze podávání přihlášek je stále spuštěna. Přihlášku online najdete v levém sloupci na prvním místě těchto webových stránek. Stačí rozkliknout a vyplnit. Takže přihlášení je možné kdykoli v průběhu prázdnin, a to až do 24. srpna. Nezapomeňte vyplnit e.mail, na který pak zašleme pozvánku ke 2. kolu zápisu. Tím je přijímací pohovor a zápis rozvrhů. Bude se konat od 3. do 7. září, dle času v pozvánce. 
Ti, kteří budou váhat mohou přijetí uskutečnit nejpozději do 14. září. Nemůžeme vám však slíbit, že bude volné místo. Tak neváhejte. S námi je fajn. Vaše ZUŠka

DRESS CODE - NOVÁ AKTUALIZACE ŠKOLNÍHO ŘÁDU

DRESS CODE - NOVÁ AKTUALIZACE ŠKOLNÍHO ŘÁDU

Pedagogická rada základní umělecké školy odsouhlasila zavedení doporučeného oblečení

tzv „dress code“, a to především ve vztahu k základnímu cíli uměleckého vzdělávání, a tím je kultivace osobnosti žáka: „Utvářet a rozvíjet klíčové kompetence žáků, kultivovat tím jejich osobnost po stránce umělecké a motivovat je k celoživotnímu učení“. K této kultivaci, ač se píše o ní jako o umělecké, bezesporu patří prohloubení klíčové kompetence, kompetence kulturní („Žák je vnímavý k uměleckým a kulturním hodnotám a chápe je jako důležitou součást lidské existence“), ve vztahu k jednání a vystupování ve společnosti, v našem případě při prezentaci společného díla na koncertech, představeních a výstavách.

Našim cílem je žáka, v rámci zmíněné kultivace a udržování kulturních hodnot, zasvěcovat do oblasti společenské a etické výchovy. Využití předepsaného vhodného „dress codu“ patří k základnímu kroku, jak výše zmíněný cíl a klíčovou kompetenci naplňovat.

 Zásady doporučeného oblečení - dress code při akcích školy naleznete v rubrice DOKUMENTY A FORMULÁŘE, níže v "Dokumenty ke vzdělávání" - Dress code - příloha školního řádu


Novinky

NOVÉ FOTOGRAFIE 2017/18 zde...

obrázek

MINI ZUŠKA

obrázek
Kurzy napříč obory pro děti, kterým nebylo 5 let k 1.9.

ROZVRH HUDEBNÍ NAUKY 2017/2018

ZMĚNA ŠKOLNÉHO!!!

V rubrice dokumenty a formuláře naleznete nový předpis "školného" na školní rok 207/2018

ABSOLVENTI 2017/2018

obrázek

KDY ZASTIHNETE PEDAGOGA

Kliknutím na název/slogan si můžete ověřit, kdy pedagog, se kterým potřebujete osobně mluvit, je ve škole k zastižení. Ideální volba pro schůzky je v přestávkách před nebo po výuce.

HUDEBNÍ ŠKOLA YAMAHA

obrázek
Naše škola poskytuje prostor pro kurzy Hudební školy Yamaha pro maminky s dětmi od 1,5 do 4 let věku. Klikem na nadpis se dostanete na jejich webové stránky.

Naši partneři

Nástěnka

zaregistruj se a budeš mít info o škole a akcí na e.mailu

Pracovní doba kanceláře školy
pondělí, úterý, čtvrtek, pátek
6:00-14.30
středa
8:00 - 12:00 12:30 - 16:00
Login
LOGIN
HOME Základní umělecká škola Klášterec nad Ohří

Created by ALS-Euro,s.r.o. © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy