Přihláška online

PŘEDBĚŽNÁ INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ KE STUDIU

Práva a povinnosti zúčastněných stran, dále pak organizace vzdělávání, včetně širších pravidel je rozpracovaná ve školním řádu školy, se kterým je povinen se seznámit každý před zahájením výuky.  ZUŠ poskytuje vzdělávání za úplatu. Předpis úplaty je uveřejněn na webových stránkách školy (www.zus-klasterec.cz/dokumenty a formuláře), včetně pravidel pro platbu.

Berete na vědomí, že níže uvedené osobní údaje poskytujete na základě, a pouze za účelem, zmíněných právních předpisů,  a že je s nimi zacházeno v souladu s nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů.

Základní umělecké vzdělávání se řídí zákonem č. 561/2004 Sb, školský zákon, a dále vyhláškou č. 71/ 2005 Sb., o základním uměleckém vzdělávání.

Zákonný zástupce má právo předložit u zápisu zprávu PPP podle § 16 školského zákona a vyhláš. č. 27/2016 Sb., upravující přístup k žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, aby bylo umožněno zajištění správných podmínek jeho vzdělávání.