Hudební dílna

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK 2017/2018

Rozvrh HN 2017/2018Rozvrh HN 2017/2018

Klasifikace žáků s uvolněním z výuky HN, kteří nemají splněné zkoušení proběhne 20. 6. v 16,00 hodin.

Komisionální zkoušky žáků s nedostatečnou docházkou či klasifikací proběhnou dne 21. 6. od 16,00 hodin.

Zkoušební komise: Konůpková, Švandrlíková, Ulrich.

Obojí - 4. vchod, 1. patro, učebna 416 - zvonek zástupce ředitelky.

Ke klasifikaci jakéhokoliv předmětu na ZUŠ je nutné mít alespoň 60% docházky. Doporučená literatura ke studiu HN je M. Vozar - Hudební nauka pro ZUŠ - díl dle příslušného ročníku

Požadované výstupy hudební nauky, hudební dílny a hudby hrátek

HUDEBNĚ POHYBOVÉ A VÝTVARNÉÉ KURZY PRO DĚTI, KTERÝM NEBYLO 5 LET K 1.9. A SPOLEČNĚ S RODIČI MAJÍ ZÁJEM NAVŠTĚVOVAT NAŠÍ ŠKOLU.
Cílem je seznámit se s prostředím základní umělecké školy, s nabízenými obory a nástroji v hudebním oboru, dále poznat učitele a seznámit se s výsledky prezentace školy (koncerty, představení).
Vhodné pro děti, u nichž víte nebo máte tušení, že projevují nadání a sklony k tvořivosti, mají hudební sluch a dobré rytmické projevy, estetický pohyb nebo dobře recitují a hrají si na divadlo, jsou nadšeni malováním.
My však pracujeme se všemi dětmi i bez znatelného nadání (hudebního, pohybového nebo výtvarného)
Níže ke stažení přihláška. Uzávěrka je 20.září!
První hodina 2. října od 17 hodin (60 min)

příhláškapříhláška